KURUMSAL

PAYLAŞ
CHS İNŞAAT

MİSYON

Her insanın, güvenli, konforlu, sağlıklı, kaliteli, doğru değerde konutlarda yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. CHS İNŞAAT olarak tüm çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte, en doğru malzemelerle, huzur ve güvenlik içinde çalışarak, doğru zamanda ve doğru değerde hakkınız olduğuna inandığımız yaşam yerleri inşa ediyoruz.

VİZYON

İçinde yaşayanların, mutluluğuna ve sağlığına katkı sağlayan en yeni ve doğru teknolojiyi uygulayarak, insan ve doğa merkezli, akıllı ve güvenli yapılar üretmek. Her yeni güne ‘’dört dörtlük bir daire ‘’ ile başlayarak, çalışanları ve çözüm ortakları ile birlikte, var olan ortak değerlerini her yeni süreçte daha da artırmak. Ülkesi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti ekonomisine, imar edilmesine, istihdamına, eğitim, kültür ve bilgi değerlerinin gelişmesine, kuşaklar boyu sürdürülebilir katkılar sağlayan öncü kurumlardan olmak.

PROJE HAKKINDA

Chs inşaat olarak site hayatı yaratırken tüm detayları site sakinlerinin konforu ve rahatlığı için tasarladık. Site hayatı sayesinde çevrenizi güzellik, içinizi ise güven kaplayacak.
Siz ve sevdikleriniz, sitenin sımsıcak dünyasında gönül rahatlığı ile huzur dolu bir yaşam sürdüreceksiniz. Site içerisinde yaşamanın insanlara kazandırdığı en önemli değerlerin başında, sitemizin özelliklerinden biri olan sosyal ve sportif aktivitelerin sayesinde site sakinlerinin birbirleriyle arasındaki bağların güçlenmesi gelmektedir. İnsanlar bu sayede kaynaşarak güzel sohbetler edip, hoşça vakit geçirebilirler ve böylelikle mahalle kültürü tekrar canlanabilir. Sosyal donatılar açısından zengin kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz için konforlu bir yaşam alanı oluşturduk

Lokasyon olarak en doğru noktalarda en faydalı yatırımları yapmaya devam ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden insanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını modern, çevreye saygılı, konforlu ve zevkli yapılar ile yaşam mimarisini sağlam bir zemine oturtarak’’ Farkımız Kalitemizdir’’ ilkesini benimsedik. Zamanında teslim ile verilen sözleri tutmayı ve güvenilirliği en önemli kriter olarak görüyor, memnuniyet ölçümleme yöntemi ile müşterilerimize eşit mesafedeki duruşumuzla adil bir yaklaşım sergiliyoruz. İhtiyaç ve beklentilerin farkındayız, aldığımız geri bildirimleri doğru yöneterek müşterilerimizin hayatlarına değer katıp, birlikte güçlü yarınlar inşa ediyoruz. Taahhütlerimizin daima arkasında, hedeflerimizin daima peşindeyiz.Chs inşaat olarak sorumluluklarımızın her zaman bilincindeyiz.

Topluma katkı sağlamak amacıyla içinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi bir toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hissederek ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık yaratmayı düşünerek, başarı elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer yaratmayı hedefledik.
© 2017 | Tüm hakları saklıdır.
Bize Yazın

ONLİNE
BİZE YAZIN